Hodnocení firmy ROLLO s.r.o. - Venkovní rolety

*
*
*
*
*
3 hodnocení
vasekhorejsek
4.5.2021
*
*
*
*
*

Dobrý den, firmu v žádném případě nikomu nedoporučuji!!! V případě objednávky a zaměření vše v pořádku, bohužel tím vše skončilo. Od montáže zatím bylo vše špatně!!! Montéři neměli úplně informace o montáži, což se odrazilo od jejich ranní nálady. To se ještě dá zkouknout, ne každý ma po ránu perfektní náladu. Výsledek je takový, že máme na 4 oknech z desíti provrtanou fasádu na jiných místech než vedl kabel k motorům. Díry zamázli silikonem, aniž by nám to řekli. Krycí plechy dodali až 4 dny po první montáži a to tak, že jeden z plechu je pomačkaný a další jsou nařezány tak, že jsou kratší než okenní otvor. Po dokončené montáži jsem toto vše vyreklamoval s otázkou proč jsou krycí plechy pouze z venku a nejsou taktéž zevnitř, aby nebyl vidět motor od rolety. Plechy samozřejmě byli v rozpočtu a zaplacený. Dnes to jsou 4 měsíce, nikdo semnou již nemluví, telefony nezvedají a na e-maily neodpovídají.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
hanka.sprachalova
27.10.2020
*
*
*
*
*

Firmu rozhodně nedoporučuji, dodání rolet trvalo 7 měsíců. Od samého začátku nám nebyl obchodní zástupce schopen poskytnout žádnou technickou dokumentaci k roletám, aby jsme na základě toho mohli přizpůsobit přípravu dřevostavby. Museli jsme si osobně shánět podkladové lišty, jelikož i přes několik telefonátu a žádostí o pomoc nám obchodní zástupce řekl, že nic takového nemají. To nám vyvrátili montážníci, kteří se zeptali proč jsme si neobjednali lišty přímo od nich, takže jsme dělali další objednávku a čekali. Dodání se díky tomu protáhlo. A to nemluvím o tom, že jedno okno hned na začátku špatně změřili a roleta končila v půlce okna. Tak nechali vyrobit novou roletu. Když byla po měsíci vyrobena, tak se zjistilo, že nám na okno namontovali malý kaslík a roleta se tam nevejde. Tak se objednával nový kaslík a opět jsme čekali. Stavíme dům na klíč a vzhledem k tomu, že se nedalo věřit, že kaslíky jsou správné dokud nebyla namontována poslední roleta, jsme nemohli dělat fasádu. Tuto firmu mi již nedoporučovala kolegyně, jelikož došlo ke stejně špatné komunikaci a změření rolet i u ní. Ale vzhledem k tomu, že nám bylo na začátku slíbeno, že nám to udělají expresně a my pospíchali kvůli fasádě, tak jsme tuto firmu zvolili.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne2
MZ
27.5.2020
*
*
*
*
*

Bohužel jsem si od firmy Rollo pořídili předokenní rolety na celý barák. Jsou velmi poruchové. Víc jak 10 závad v záruční lhůtě. Blbé je že tím to nekončí. Závady neumí odstranit. Svádí to na pohony Somfy a Somfy tvrdí, že pohonům nic není. Navíc Rollo nedodržuje ani smlouvo o dílo ani zákon, který nařizuje odstranit závadu do 30ti dní. Tak si představte, že v místnosti je jediné okno a roleta vám zůstane zavřená a vy nemůžete víc jak měsíc vyvětrat a celou dobu tam musíte svítit. Pokud si někdo chcete způsobit doživotní pakárnu, tak to můžete zkusit☹.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano12 ne1
Přidat hodnocení
  • Hlavní 484
  • Petrov
  • 696 65
  • mapa

Kontaktní osoby

Všechny sekce